Контакти

Магазин “Улетные шарики” працює за попереднюю домовленестью. Замовлення необхідно заздалегідь зробити через сайт або на вайбер.

Дякуємо за розуміння і віримо у Збройні Сили Украйни.

Зверніть будь ласка увагу. У магазині завжди є продавець, але бувають форс-мажорні ситуації коли співробітник змушений виїхати на замовлення в робочий час магазину. Тому бажано перед приїздом зателефонувати до нас і повідомити час в який ви плануєте приїхати. При необхідності можемо дочекатись вас або прийти раніше.

Доставка

Вартість доставки повітряних кульок по Познякам та Осокоркам – 120 грн. з 9.00 – до 20.30. Доставка в інші райони Києва від 160 грн. Часовий проміжок на доставку 30 хвилин. Якщо кульки вам знадобляться у позаурочний час, то вартість обговорюється індивідуально. Доставка за межі Києва розраховується як сума доставки по місту + 15 грн. км. від КПП. Мінімальна вартість замовлення на доставку 600 грн. Можемо відправити замовлення таксо-кур’єром на будь-яку суму. Якщо сума  доставки перевищує 1000 грн. то потрібна передоплата у розмірі 30% від суми замовлення.