Контакти

Бажано перед тим як їхати до магазину повідомити про ваш прихід, щоб продавець був на місці і магазин працював. Особливо якщо плануєте приїхати під час обідньої перерви. Замовлення краще заздалегідь робити через сайт або на Вайбер.

Дякуємо за розуміння і віримо у Збройні Сили Украйни.

Зверніть будь ласка увагу. У магазині завжди є продавець, але бувають форс-мажорні ситуації коли співробітник змушений виїхати на замовлення в робочий час магазину. Тому бажано перед приїздом зателефонувати до нас і повідомити час в який ви плануєте приїхати. При необхідності можемо дочекатись вас або прийти раніше.

Доставка

Вартість доставки повітряних кульок по Познякам – 150 грн. з 9.00 – до 19.30. Доставка в інші райони Києва від 160 грн. Часовий проміжок на доставку 30 хвилин. Якщо кульки вам знадобляться у позаурочний час, (до 9.00 або після 19.30)  то вартість обговорюється індивідуально.  Доставка за межі Києва розраховується як сума доставки по місту + 15 грн. км. від КПП. Мінімальна вартість замовлення на доставку 700 грн. Можемо відправити замовлення таксо-кур’єром на будь-яку суму. Якщо сума  доставки перевищує 1000 грн. то потрібна передоплата у розмірі 30% від суми замовлення. 

Ульотні кульки Позняки